fbpx
МФКНУКіМ

Кафедра музичного мистецтва

 

Слава, популярність, визнання, престиж чекатимуть на Вас при виборі спеціальності «Диригентсько-хорове мистецтво», «Естрадний спів». Ми створимо Ваш особистий творчий імідж, сучасний сценічний музичний образ. Ви станете артистами, солістами-вокалістами, диригентами, керівниками, викладачами. Активна участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, масштабні проекти студентів з видатними музикантами та відомими професійними колективами – шлях до творчого п’єдесталу!
Унікальність спеціальності «Інструментально-оркестрове мистецтво» у безперервних захоплюючих концертах, творчих зустрічах, майстер-класах з видатними музикантами України та світу, в орієнтації навчання на сучасні європейські школи та стилі. Ми допоможемо втілити мрії, зробити інструментальне мистецтво саундтреком Вашого життя!

ВИКЛАДАЧІ

 

 • КЕДІС Олег Юрійович

  КЕДІС Олег Юрійович

  Детальніше...

  завідувач кафедри музичного мистецтва, Заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри музичного мистецтва, соліст Миколаївської обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів. В 1990р. закінчив Одеську консерваторію (нині Одеська національна музична академія ім. А.В. Нежданової). В університеті працює з 2001р.
 • ПІХТАР Олена Анатоліївна

  ПІХТАР Олена Анатоліївна

  Детальніше...

  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва. Працює в університеті з 1991 року. У 2007 р. захистила кандидатську дисертацію. Коло наукових інтересів: музична педагогіка вищої школи, активізація музичного мислення студентів у процесі фахової підготовки. Автор понад 40 статей в наукових та фахових виданнях. Учасник 30 міжнародних та всеукраїнських конференцій, з 2017 року співавтор Всеукраїнського освітньо-мистецького проекту ВП «МФ КНУКіМ» «Музичний форум», мистецького проекту «Музична платформа»
 • ЛЕВЧЕНКО Анатолій Васильович

  ЛЕВЧЕНКО Анатолій Васильович

  Детальніше...

  доцент кафедри музичного мистецтва. Стаж роботи у вузі – 42 роки. Автор посібника «Розвиток багатоголосного співу в Україні XVI – перша половина XVIIIст.» (Допущено Міністерством культури і мистецтв України як навчальний посібник для вищих навчальних закладів культури і мистецтв. 1998. ISBN 966-7194-25-6), збірника «Українські народні пісні» та автор понад 50 наукових та методичних праць. Розроблені базові навчальні програми «Хорова література» та «Хорознавство». Укладено навчально-методичні комплекси з дисциплін: «Хорове сольфеджіо», «Методика викладання фаху», «Методика викладання хорових дисциплін», «Фахова література», «Історія і теорія народного хорового виконавства», «Фах(диригування)», «Музично-теоретичний практикум», здійснено понад 40 обробок та аранжировок вокально-хорової музики
 • ІВАНОВ Олександр Кузьмич

  ІВАНОВ Олександр Кузьмич

  Детальніше...

  професор, заслужений працівник культури України, член Національної спілки журналістів України, член Спілки письменників Росії. Іванов О.К. має близько 100 наукових, навчально-методичних і творчих праць, а також публікацій з питань педагогіки,  естетичного  виховання  та українського музикознавства. Є автором навчального посібника для вищих навчальних закладів культури і мистецтва з курсу “Гармонія”.  У творчому доробку О.К.Іванова  авторські збірки поезій і пісень ("Мне ветер сердце не остудит" - Кіровоград, 1997; "Моєї пісні бентежна струна" - Кіровоград, 1998; “Всё сокровенное я доверяю вам” - Київ, 2000;  “Зов романтики” - Київ, 2006; «Душа созрела для полета» - Миколаїв, 2014 та ін.). Він є автором багатьох прозових творів, оповідань і нарисів («Портрет на фоне времени» - 2008; «Варіації на вільну тему» - 2009; «Музыкальный момент» - 2010; «С подлинным верно» -  2012). Іванов О.К. - лауреат багатьох мистецьких фестивалів і конкурсів, лауреат журналістської премії ім. Л.Крохмального, лауреат премії ім. Ю.Яновського, лауреат премії ім. М.Аркаса. За рейтингами громадського визнання Іванов О.К.  удостоєний звань «Городянин року - 2008», «Лідер у регіоні - 2008», «Ім’я в освіті - 2009». Нагороджений почесними відзнаками «Відмінник культурного шефства над селом», «За заслуги перед городом Николаев», «Лідер освіти»
 • ІВАНОВА Валентина Леонідівна

  ІВАНОВА Валентина Леонідівна

  Детальніше...

  кандидат педагогічних наук, доцент, доктор філософії. Автор монографії «Дитячий центр естетичного виховання» та близько 20 наукових статей з питань музичної педагогіки, естетичного виховання, інструментального виконавства. Викладає фахові музичні дисципліни, спецінструмент (духові дерев’яні інструменти). Вихованці Іванової В. Л. успішно представляють Миколаївську філію КНУКіМ на фестивалях і конкурсах творчої молоді, де незмінно посідають призові місця і нагороджені дипломами і грамотами за найкраще інтерпретування сучасного музичного репертуару і високу виконавську майстерність.
 • ЛАДНИЙ Антон Сергійович

  ЛАДНИЙ Антон Сергійович

  Детальніше...

  викладач
 • БОРОВИЦЬКА Олена Миколаївна

  БОРОВИЦЬКА Олена Миколаївна

  Детальніше...

  провідний концертмейстер кафедри музичного мистецтва
 • ЮЛДАШЕВА Ірина Олексіївна

  ЮЛДАШЕВА Ірина Олексіївна

  Детальніше...

  провідний концертмейстер кафедри музичного мистецтва, концертмейстер хору при Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв. Працює в університеті з 1991 р.
 • ШЕРЕМЕТ Віта Василівна

  ШЕРЕМЕТ Віта Василівна

  Детальніше...

  старший викладач кафедри музичного мистецтва. Має вищу музичну освіту. Закінчила з відзнакою оркестровий факультет Донецької державної консерваторії ім. С. Прокоф’єва за спеціальністю «Народні інструменти». Після закінчення консерваторії одержала кваліфікації: викладач; диригент; артист ансамблю, оркестру народних інструментів. Педагогічний стаж  21рік. Є учні  лауреати та дипломанти обласних та Всеукраїнських конкурсів. Має досвід роботи в мистецьких навчальних закладах та установах різного рівня: ДМШ та будинки культури м. Миколаєва, Миколаївське училище культури, Миколаївський філіал Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, Миколаївська обласна філармонія. У теперішній час є здобувачем при аспірантурі КНУКіМ. Тема наукового дослідження «Розвиток народно-інструментального мистецтва Північного Причорномор’я ХХ початку ХХІ століття». Має публікації у фахових виданнях з проблем народно-інструментального мистецтва. 
 • КУЧЕНЬОВ Дмитро Васильович

  КУЧЕНЬОВ Дмитро Васильович

  Детальніше...

  Провідний концертмейстер кафедри музичного мистецтва. Художній керівник ансамблю народних інструментів, що співпрацює з хором ім. М. Аркаса Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв
 • КЛЮЄВА Світлана Вікторівна

  КЛЮЄВА Світлана Вікторівна

  Детальніше...

  провідний концертмейстер кафедри музичного мистецтва
 • СОЛОГУБ Вікторія Даріївна

  Детальніше...

  лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, керівник ансамблю «CLASSIC GUITAR» та гітарного камерного оркестру, арт-директор Міжнародного фестивалю «VIVAT GUITARA!», кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», викладач-методист вищої категорії Миколаївського коледжу культури і мистецтв. В університеті працює з 2014 року.
 • ЛАТКО Вячеслав Борисович

  ЛАТКО Вячеслав Борисович

  Детальніше...

  викладач кафедри музичного мистецтва, працює з 2014 р. Керівник та диригент естрадного оркестру, аранжувальник. Автор п’яти статей у фахових виданнях. Викладач дисциплін «Фах (спецінструмент-мідні духові інструменти)», «Диригування», «Історія диригентського мистецтва», «Сольно-ансамблевий та диригентський практикум», «Мистецтво імпровізації», розробник навчально-методичних комплексів.
 • ТІЩЕНКО Катерина Сергіївна

  ТІЩЕНКО Катерина Сергіївна

  Детальніше...

  старший лаборант кафедри музичного мистецтва
contacts3