fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

Кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи

ПРО КАФЕДРУ
ВИКЛАДАЧІ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ЛАБОРАТОРІЯ
УГОДИ ПРО ПРАКТИКУ
ВИПУСКНИКИ
Інформація
     Бізнес
          Аналітика
               Самовдосконалення

Здобувай високоякісну медіа-освіту, будь конкурентоспроможним та обирай спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»!

Стань менеджером органів державної влади, аналітиком медіа-бізнесу, інформаційним аналітиком, інтернет маркетологом, цифровим куратором, інформаційним менеджером, контент менеджером, менеджером з персоналу (HR-менеджер), спеціалістом з реклами, маркетингу, Public Relations.

Ти професійно:

 • здійснюватимеш інформаційний моніторинг;
 • керуватимеш персоналом;
 • створюватимеш якісний інформаційний продукт;
 • побудуєш власний інформаційний бізнес.

Кафедра ІБАС готує фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи за освітнім напрямом «Документознавець, менеджер органів державної влади та управління» У нас сучасні методики викладання, перспективи кар'єрного росту, найкращі бази практики, цікаве дозвілля, успіх і самореалізація!

 
Науково-дослідницька лабораторія «STREAM-освіта - проект майбутнього.»

STREAM-освіта (акронім слів S — science, T — technology, R — Reading+WRiting, E — engineering, A — arts, M — management) — сучасний підхід до навчання, що поєднує науки, технології, інженерію, мистецтво та менеджмент.

Мета таких лабораторій – бути для студентів простором для творчості, креативності, розвивати практично орієнтоване мислення і показувати взаємозв’язки між науками. Студент вже на виході з університету буде володіти актуальним запасом практичних знань з урахуванням всіх сучасних комп'ютерних технологій та навичками пошуку інформації.

Основне завдання STREAM-освіти є усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання майбутніх бакалаврів освітнього напряму «Документознавець, менеджер органів державної влади та управління», подолання розривів між теорією і практикою та підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

Це заняття у формі кванторіумів та колаборацій, на яких складні процеси пояснюють за допомогою візуалізації складових інформаційної діяльності. Ефективність такого підходу до вищої освіти полягає в тому, що студент отримує не просто набір фактів – він відразу пробує застосувати знання на практиці.

Кванторіум - це форма організації додаткової освіти, що передбачає різний зміст інноваційної діяльності (квантів) за інтересами, включає реалізацію як індивідуальних, так і групових (командних) проектів; це форма організації творчої діяльності в сфері інновацій та сучасних технологій з метою практичних рішень актуальних завдань. Колаборація - зміщення акценту від комунікації з конкретним викладачем (лектором, експертом) і отримання знань від нього в аудиторії до широкого використання різноманітних джерел інформації (книг, Всесвітньої мережі і т. д. ) для створення колективного загального знання; мережева взаємодія.
mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim

 1. Угода з Миколаївським центральним районним комісаріатом
 2. Угода з Миколаївським відділенням ПРАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА
 3. Угода з "Пі анд оу Мерітайм Юкрейн" м. Одеса
 4. Угода з архівним відділом Каховської районної державної адміністрації Херсонської області
 5. Угода з Миколаївським обласним центром зайнятості
 6. Угода з відділом освіти, культури, молоді та спорту ВГ Любимівської сільської ради
 7. Угода з виконавчим комітетом миколаївської міської ради
 8. Угода з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради
 9. Угода з обласним центром наукових достілжень та редакційно видавничої діяльності при облдержадміністрації
 10. Угода з управлінням ПФУ в Заводському районі м. Миколаєва
 11. Угода з управлінням ПФУ в Ленінскому районі м. Миколаєва
 12. Угода з управлінням ПФУ в Центральному районі м. Миколаєва
 13. Угода з управлінням культури національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації
 14. Угода з управлінням культури Херсонської обласної державної адміністрації

 

 

contacts3