fbpx
МФКНУКіМ

Кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА
Готельно-ресторанна справа – престижна та перспективна бізнес-освіта, упевнений крок до успішної кар’єри лідера індустрії гостинності.
За час навчання в університеті ти оволодієш основними секретами діяльності сучасних готельно-ресторанних комплексів, дізнаєшся про світові тренди ресторанного бізнесу, інноваційні технології в готельному сервісі, пошук, планування та створення успішної концепції бізнесу.
ТУРИЗМ
Міжнародний туризм – це не тільки перспективна спеціальність, одна з найзатребуваніших в індустрії дозвілля та відпочинку, це стиль життя!
Обравши спеціальність «Туризм» ти навчишся ефективно просувати туристичний продукт, створювати тури для різних клієнтських груп, вибудовувати бізнес-стратегії розвитку туристичної агенції, діагностувати туристичні території та об’єкти; оволодієш тонкощами практичної економічної психології, менеджменту і маркетингу туристичного бізнесу, набудеш високих комунікативних і організаторських здібностей.
Заробляй – подорожуючи, подорожуй – вивчаючи!

ВИКЛАДАЧІ

 • ОГІЄНКО Микола Миколайович

  ОГІЄНКО Микола Миколайович

  Детальніше...

  завідувач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, доктор економічних наук, професор за наказом. У 1997 році закінчив Миколаївський політехнічний технікум. В 2002 році закінчив Миколаївську ДАА. З 2001 року займався науковою діяльністю, результати якої опубліковано у більше 50 статей в наукових збірках, а також отримано 6 патентів України. В 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. З 2013 року працює на кафедрі менеджменту і бізнесу. 
 • БОНДАРЧУК–ЧУГІНА Ірина Юріївна

  БОНДАРЧУК–ЧУГІНА Ірина Юріївна

  Детальніше...

  доцент, кандидат історичних наук з спеціальності – теорія та історія культури. Фахівець в галузі історико-культурних аспектів туризму. В 1988р. закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Белінського за спеціальністю “Історія та іноземна мова”. В 2007р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук. В 2010р. закінчила докторантуру Київського національного університету культури і мистецтв Коло наукових інтересів становить проблеми менеджменту сучасного туризму, регіонального туризму та управління розвитком державного туризму, екскурсологія. Автор понад 20 наукових праць. 
 • ОБОЗНА Альона Олексіївна

  ОБОЗНА Альона Олексіївна

  Детальніше...

  завідувач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, к.е.н., доцент з/н, закінчила у 2006 році ПВНЗ «Європейський університет», Миколаївська філія, за спеціальністю «Банківська справа» та здобула кваліфікацію спеціаліста з банківської справи. У 2013р. захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук із спеціальності економіка та управління національним господарством. Прийняла участь в багатьох науково-практичних конференціях. Активно займається науковою роботою, нагороджена подяками обласної державної адміністрації та обласної ради за вклад у науку. 
contacts3