fbpx
МФКНУКіМ

Кафедра культурології

Тебе приваблює елітарність професій режисера, актора, сценариста, мрієш стати івент-менеджером індустрії дозвілля та атракцій, опанувати секрети шоу-бізнесу, бути неперевершеним адвайзером безлічі креативних ідей ми допоможемо здійснити твою мрію. Якщо в майбутньому ти бачиш себе керівником соціокультурної сфери в органах управління або закладах культури пропонуємо сучасну інноваційно-освітню платформу для твоїх сміливих експериментів, унікальних творчих проектів, театральних постановок, фестивалів, анімаційно-ігрових програм, рекреаційних та святкових заходів. Зроби крок у майбутнє та обери спеціальність «Організація дозвіллєвої діяльності і рекреації».

 

ВИКЛАДАЧІ

 

 • ОРЛОВА Олена Вячеславівна

  ОРЛОВА Олена Вячеславівна

  Детальніше...

  завідуюча кафедрою, кандидат культурології, доцент за наказом. У 1998 році закінчила Херсонський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Англійська та німецька мова» та здобула кваліфікацію вчителя англійської та німецької мови. Там же у 1999 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «ПМСО. Англійська мова та зарубіжна література» та здобула кваліфікацію магістра англійської мови та зарубіжної літератури. У 2004 році закінчила «Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”», за спеціальністю «Переклад», здобула кваліфікацію спеціаліст філології, перекладач з іноземної мови (англійська, німецька мови). У 2009 році у цьому ж навчальному закладі здобула кваліфікацію магістра з перекладу, перекладача з англійської та німецької мов. Має стаж перекладацької діяльності понад 10 років, зокрема, працювала перекладачем в Миколаївський регіональній торгово-промисловій палаті (1998-2002). У 2012 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 26.00.02 – світова культура і міжнародні культурні зв’язки, на тему: «Туризм в контексті аксіологічної проблематики культури». Проходила стажування на кафедрах теорії і практики перекладу Київського національного університету імені Тараса Шевченко (2001 р.) та МДУ ім. В.О. Сухомлинського (2007р.), Луганського інституту культури і мистецтв (2008р.). Брала активну участь у проекті за підтримки Британської ради в Україні «Розробка програми та навчальних матеріалів для студентів спеціальності «Туризм» (2010-2011 рр.); Міжнародному культурно-освітньому проекті «Культурно-освітній візит до Європи: Львів-Ополе-Дрезден-Париж-Прага-Краків» (грудень 2015р.). Коло наукових інтересів – культурологія, лінгвокультурологія, переклад, лінгвокраїнознавство, проблеми перекладності та неперекладності в контексті сучасної мовної картини світу. Має понад 30 наукових та навчально-методичних публікацій, одноосібних та у співавторстві. 

   

 • МОЗГОВИЙ Віктор Леонідович

  МОЗГОВИЙ Віктор Леонідович

  Детальніше...

  директор МФ КНУКіМ, доктор педагогічних наук, професор за наказом, лауреат премії ім. Миколи Аркаса в номінації «Народна творчість і художня самодіяльність» (Миколаїв, 2012р.), за результатами конкурсу «Лідерів Миколаївських аматорських театрів» визнаний «Корифеєм аматорських театрів сьогодення» (Миколаїв, 2012р.). Автор сценаріїв, режисер, художній керівник музичних вистав: «Город мастеров или история о необыкновенной любви» (2003р.); «Лабиринты любви» (2004р.); «Новый день Эгипта» (2005р.); «Преданья старины глубокой» (2008р.); «Terra-счастливая» (2010р.); «Райтер… город… мечта» (2012р.). Має більше 20 років педагогічного стажу. Досліджує проблему синтезу театрального та педагогічного мистецтва. Опублікував понад 30 статей у наукових і фахових виданнях, що стосуються проблеми підготовки майбутніх учителів до режисури педагогічної дії. Автор монографії «Режисура педагогічної дії: теоретичний і методичний аспекти» (2014р.) та навчально-методичного посібника «Практикум із режисури педагогічної дії» (2014р.) 
 • ДОНІЙ Вікторія Сергіївна

  ДОНІЙ Вікторія Сергіївна

  Детальніше...

  доцент за наказом, кандидат філологічних наук. Закінчила у 2006 році Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського за спеціальністю «Українська мова і література та мова і література (англійська)»; у 2007 році здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови і літератури. Коло наукових інтересів – сучасне прочитання літератури; інтерпретація художніх текстів у вимірі посттоталітарного дискурсу; сучасні підходи викладання іноземних мов на нефілологічних спеціальностях; актуальні проблеми організації наукової діяльності студентів. Автор понад десяти наукових статей, опублікованих у фахових виданнях, активний учасник Міжнародних та Всеукраїнських наукових, науково-практичних конференцій (ІХ Міжнародні Чичерінські читання «Світова література у літературознавчому дискурсі ХХІ століття», м. Львів; «Літературний процес: на перехресті глобалізаційних викликів», м. Київ; «Література руху опору: вияви національної ідентичності», м. Київ; «Література в контексті культури», м. Дніпропетровськ; воркшоп «Cultural Intelligenceasa Key Competencefor Leadershipin Global Community», м. Миколаїв тощо).
 • ВИНОКУРОВА Світлана Петрівна

  ВИНОКУРОВА Світлана Петрівна

  Детальніше...

  старший лаборант кафедри культурології 
contacts3