fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

ЄРМОЛАЄВА Ганна Анатоліївна

ЄРМОЛАЄВА Ганна Анатоліївна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв».
Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=nFKwnTMAAAAJ&hl=ru&oi=ao
ORCID iD:  https://orcid.org/0000-0001-5324-8390
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Базова освіта: 1997 р. – Київський державний інститут культури, «книгознавець, бібліограф книготорговельного підприємства».
Досвід професійної діяльності: 22р.
Основні навчальні курси: «Практикум роботи з документами», «Документаційне забезпечення управління», «Інформаційно-аналітична діяльність», «Електронне врядування та електронна демократія», «Візуальна аналітика», «Бібліотечна адвокація», «Спеціальні системи документації», «Нормативне забезпечення діловодних та архівних».
Коло наукових інтересів: документаційне забезпечення управління,  управління та організація діяльності сучасної бібліотеки, підготовка кадрів для документно-інформаційної галузі.
Автор численних наукових й науково-методичних праць, серед яких: наукові статті у фахових виданнях України та виданнях, внесених до міжнародних наукометричних баз зокрема Science Index (РІНЦ); Google Scholar; Research Bible; Polish Scholarly Bibliography; BASE, а саме «Використання кейс-методу в навчанні майбутніх фахівців з інформаційної діяльності», «Інтерактивні технології у навчанні майбутніх фахівців з інформаційної діяльності», «Мультимедійні засоби у профорієнтаційній роботі з майбутніми абітурієнтами сфери інформаційної діяльності», «Використання методу сторітелінгу у процесі викладання фахових дисциплін для бакалаврів інформаційної, бібліотечної та архівної справи» тощо. 

contacts3