fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

БОНДАРЧУК–ЧУГІНА Ірина Юріївна

Бондарчук-Чугіна Ірина Юріївна  – кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=VEIHFvwAAAAJ
Базова освіта: 1988 р. – Миколаївський державний педагогічний інститут ім.В.Г.Бєлінського, спеціальність «Історія», кваліфікація «Вчитель історії та суспільствознавства».
Досвід професійної діяльності: 29 р.
Основні навчальні курси: «Туристична справа», «Туроперейтинг», «Інформаційні технології в міжнародному туризмі», «Маркетинг, реклама та PR-технології в туризмі», «Рекреалогія», «Туристична політика країн-лідерів туризму».
Коло наукових інтересів охоплює історію, культуру та інноваційну діяльність в організації туризму, міжкультурну взаємодію в постіндустріальному та інформаційному суспільстві та wellness-діяльність.
Автор наукових й науково-методичних праць, серед яких: «Культурний туризм у формуванні національної ідентичності», «Культурно-історичний потенціал північного Причорномор'я та актуальні питання розвитку регіонального туризму», «Вплив процесу глобалізації культури на розвиток сучасного туризму», «Національна програма розвитку «культурного туризму» України ХХІ ст.» тощо.
contacts3