fbpx
МФКНУКіМ
На Миколая студенти МФ КНУКіМ відвідали виставку та побували на відкритті новорічної ялинки в нашому місті.
Разом з куратором В.С. Доній вони отримали море емоцій та справжній новорічний настрій!
mfknukim mfknukim
Студенти другого курсу вже другий тиждень активно проходять виробничу практику у закладах культури міста Миколаєва. Наприклад, ось так яскраво та весело відбулося святкування дня Святого Миколая на базі практики «Дитяче містечко «Казка»!
mfknukim
В Миколаївському міському палаці культури та урочистих свят студенти другого курсу влаштували дивовижне свято для дітей!
mfknukim mfknukim
Також першокурсники КДД отримали змогу відвідати Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та поспілкуватися з директором театру Атремом Свистуном. Вони зазирнули за лаштунки театру та, навіть, були глядачами генеральної репетиції перед прем'єрою показу "Бременські дива" за мотивами казки "Бременські музиканти". А також відвідали відкриття неймовірної виставки живопису Дмитра Артима. 
mfknukim mfknukim mfknukimБагата практика і творчими зустрічами. Наприклад, зустріч з письменником Андрієм Кокотюхою. У студентів була можливість дізнатися про його творчі здобутки, а також поставити багато цікавих запитань.mfknukim mfknukimТакож це зустріч з хедлайнерами, івент-менеджарами проєкту "Good time" Марією і Кристиною. "Good time"- організація, яка робить великі масштабні фестивалі. Багато нового і корисного ми дізналися про організацію фестів, отримали практичні поради.mfknukimВ програму практики входить, насамперед, знайомство з соціокультурними закладами Миколаївщини. Неймовірно цікаву екскурсію у музеї ім В.В. Верещагіна для нас провела випускниця нашого університету Любов Бабенко. Ми дізналися багато цікавого та поринули у світ мистецтва.
mfknukim mfknukim mfknukimПершокурсникам пощастило відвідати музей суднобудування і флоту. 
mfknukim mfknukimПопрактикувати акторську гру та фантазію нашу студенти змогли в театрі "Стук".  І головніше, що здобули там - яскраві емоції та веселощі. Крім дуже гарної виставки, їм провели чудовий майстер клас з театрального мистецтва, де студенти грали у вправи на інтонації, почуття ритму.
mfknukim mfknukim
contacts3