fbpx
МФКНУКіМ
У рамках ознайомчої практики, студенти 1 курсу групи ІБАС - 29М відвідали Миколаївську міську раду.
Попри всю зайнятість, нам дуже доступно розповіли про діяльність працівників канцелярії, архіву та відділів роботи.
mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
Також студенти МФ КНУКіМ відвідали Науково-педагогічну бібліотеку.
Дякуємо директору Картузову Констянтину Миколайовичу за цікаву росповідь та великий вклад до нашого бачення майбутньої професії
mfknukim mfknukimУ день Святого Миколая, група ІБАС-29М відвідала Дитячу Бібліотеку ім. Ш.Кобера та В. Хоменка. Цікаво провівши час, ми можемо відверто стверджувати, що це одне з найкращих місць, де можна активно провести час. Ця бібліотека ламає всі стереотипи, які сформовані у соціумі про функціонування бібліотек, працівники своєю діяльністю дійсно закликають дітей до саморозвитку у стінах бібліотеки!
mfknukimУ рамках ознайомчої практики студенти також  відвідала Миколаївський пенсійний фонд. Пенсійні фонди Миколаєва займаються всіма питаннями, так чи інакше пов'язаними з пенсійним обслуговуванням, наданням льгот. Тому Миколаївські пенсійні служби будуть корисні не тільки Миколаївцям-пенсіонерам за віком, але й широкому колу осіб. Співробітники провели цікаву екскурсію та лекцію!
mfknukim mfknukim mfknukim mfknukimВ програму практики також ввійшов візит в Обласний Центр Зайнятості. Працівники центру з радістю описали роботу центру зайнятості.
Студенти залишилися дуже вдячні за це працівникам центру.
mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
contacts3