fbpx
МФКНУКіМ
Студенти спеціальності "Дизайн зачіски та стилю" навчали створенню плетіння та локонів школярів ЗОШ №24 mfknukimmfknukimВикладачі кафедри "Дизайн зачіски та стилю" зі студентками 3 курсу Снітко Діаною та Величко Тетяною провели майстер-клас для школярів ЗОШ №24 на тему "Основи макіяжу" mfknukim mfknukimПершокурсники відвідали музей Старофлотські казарми, де вони розглянули експозицію з історії одягу та зачісок.
mfknukimА тим часом студенти спеціальності "Музичне мистецтво"  продовжують знайомство з творчими колективами Миколаївщини.
 Відомий колектив "Южний патруль" запросив студентів першого курсу, що проходять ознайомчу практику до себе на репетицію концерту до Нового року.
mfknukimНародний художній колектив капела бандуристів "Україночка" привітав студентів першого курсу спеціальності "музичне мистецтво" на ознайомчій практиці і подарував декілька вокально-інструментльних композицій
mfknukim mfknukimСтуденти спеціальності "Туризм" мали можливість відвідати "Народний музей історії Миколаївської міліції". В просторому залі  вкладено всю історію міліції від 1789 року. Екскурсовод розповіла багато цікавого. В експозиціях музею представлені унікальні експонати, що розкривають буденні і особливі сторінки історії міліції. Показано багато предметів і фотографій охоронних служб і органів внутрішніх справ в період від заснування Миколаєва і до незалежної України. Події Євромайдану і протистояння на Сході України також відображені в експозиціях музею міліції. 
mfknukimТакож студенти МФ КНУКіМ відвідали офіс туроператора Оксани Руденок. Зустріч пройшла атмосферно. За чашечкою кави вони почули безліч цікавих, кумедних історій життя туроператора і досить серйозні випадки із подорожей. Це показує те, що їм - майбутнім фахівцям сфери туризму, потрібно бути готовим до всіх випадків.
mfknukimВ рамках практики відвідали польську страхову компанію "PZU Україна". Компанія працює в Україні 25 років, а існує більше 200 років!  Студенти отримали цінну інформацію про страхування туристів, подорожей та дії в момент настання страхового випадку. Це допоможе студентам спеціальності "Туризм" в опануванні їх професії. mfknukimmfknukimУ студентів спеціальності "Готельно-ресторанна справа"  практика проходить в  вдосконаленні вміння з приготування змішаних напоїв.
Приготовані напої мають дуже естетичний та апетитний вигляд.

mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
contacts3