fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

 

Структура Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв

ДИРЕКТОРАТ

 

Заступник директора з адміністративно - господарської роботи є організатором усієї господарської роботи в університеті, забезпечення його необхідним для нормального функціонування, забезпечення на довіреній ділянці роботи безпечних умов праці працівників та студентів під час теоретичного та виробничого навчання, безпечних умов життя в гуртожитку.
Вирішує завдання всебічного матеріально - технічного та господарського забезпечення навчально - виховного процесу й господарського обслуговування навчально - виробничих приміщень, інженерних комунікацій, студентських гуртожитків. 
Керує усіма видами діяльності по організації побуту, організовує забезпечення університету необхідними для організації учбового та виховного процесу меблями, інвентарем, різноманітними будівельними та сантехнічними матеріалами.
Разом із комендантом гуртожитку та техніком здійснює контроль за дотриманням санітарних вимог, норм утримання усіх помешкань учбово - виробничого комплексу університету та гуртожитку, поселення студентів. 
Несе відповідальність за санітарний стан прилеглої території університету. 
Забезпечує університет необхідними протипожежними засобами та обладнанням, розробляє сумісно з представником пожежного надзору, інженером охорони праці університету представляє на затвердження директору план евакуації студентів та майна з помешкань на час пожежі. 
Контролює дотримання підлеглими норм та правил охорони праці, безпеки виконання робіт, протипожежних заходів в усіх будівлях та ведення технічної документації.

contacts3