fbpx
МФКНУКіМ
Відбулася дуже тепла зустріч з випускницею кафедри (спеціальність «Музичне мистецтво»), викладачем Миколаївського коледжу культури і мистецтв, керівником Ансамблю пісні і танцю «Чорноморець» – Бєлоусовою О.Л.  Розповідала вона про свій творчий шлях та вибір професії, поділилася архівними фото з власної колекції, надихнула студентів на творче зростання!.
mfknukim26 вересня на зустріч з нашими студентами завітала солістка балету
Миколаївського академічного українського театру Катерина Бойко.   
mfknukim
Катерина поділилася власним досвідом, розповіла про своє кар'єрне зростання та секрети успіху. Катерина також наша успішна випускниця!mfknukimЩе одна успішна випускниця, Давченко Ольга Аркадіївна, очолює зразковий хореографічний колектив "Оксамит". Ольга Аркадіївна одна з перших наших випускниць, в нашому місті відкриває разом з Наталею Могилевською "Talant School Наталії Могилевської"  для обдарованих дітей. Цікаво було послухати про відкриття власного бізнесу, віру в себе та наполегливу працю!  
mfknukimСвої надбання та плани на майбутнє розкрив студентам спеціальності Готельно-ресторанна справа ВП МФ КНУКІМ Король десертів України, власник Львівські пляцки (Миколаїв) та П'яна вишня, автор Миколаївського Наполеона - Олег Чередніченко.
mfknukim 
mfknukim
Також туденти кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу провели виїздне практичне заняття на базі практики "Етнопарку Нью-Васюки". Велика подяка власнику та керівнику парку Василю Волошинову за змістовну зустріч та теплий прийом студентів!
mfknukim mfknukim mfknukim
contacts3