fbpx
МФКНУКіМ
25 вересня на літньому майданчику Миколаївського російського театру зібралися студенти кафедри культурології та керівники вузу, щоб урочисто привітати в своїй родині нових ККД-шок.  mfknukim

Дуже тепла, творча та приємна атмосфера вирувала навкруги! А студенти своєю майстерністю дуже добре розважили гостей. mfknukim Третьокурсники та першокурсики підготували чудову виставу під час якої вони співали, танцювали та викликали дух Станіславського!
Весь факультет з радістю прийняв нових студентів!
mfknukim mfknukim

mfknukim mfknukim mfknukim

В приміщенні актового залу 26 вересня відбулася тепла посвята першокурсників кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи. З початком веселого студентського життя першокурсників привітала декан факультету менеджменту і бізнесу Шуляк Світлана Олександрівна!

mfknukim
Разом з першим заступником директора Акмановим Денисом Олександровичем вони побажали їм з радістю і користю провести цей час! mfknukim Старшокурсники привітали першокурсників смачними дарунками mfknukim Першокурсники на сцені актової зали вразили своїми різноплановими талантами! mfknukim mfknukimНаш університет дуже радий прийняти в свою сім'ю таких щирих, талановитих та успішних людей!
contacts3