fbpx
МФКНУКіМ
Активні студенти та викладачі - це невід'ємний атрибут навчання в МФКНУКіМ! Ювілейний 10 фестиваль «Homo Ludens» пройшов днями в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. Звичайно, ж студенти спеціальності "Культурологія" його відвідали.
Першокурсники КДД побували на виставі "Акторці завжди 18", в котрій зіграла неперевершена народна акторка України - Лариса Кадочникова.
mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim

Експерт фестивалю "Homo Ludens", зірковий викладач, якого обожнюють студенти - Віктор Леонідович Мозговий.

mfknukim mfknukim mfknukim

Спеціальною нагородою експертної ради «За вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та вірність професії» відзначили народну артистку України Ларису Кадочнікову актрису Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки. З нею наші студенти мали змогу поспілкуватися ближче. Лариса Валентинівна вразила історіями зі свого життя, а також розповідю про зйомки геніальної картини "Тіні забутих предків ".

mfknukim

mfknukim

В межах фестивалю було організовано конференцію «Театральна педагогіка у вимірах сучасної освіти: методологія, теорія і практика» в рамках якої студенти КДД відвідали ще і майстер-клас з акторської гри.

mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
Спеціальним дипломом фестивалю нагороджено Віктора Мозгового за ідею, організацію та модерування 
Міжнародної науково-практичної конференції «Театральна педагогіка у вимірах сучасної освіти: методологія, теорія і практика». Вітаємо нашого викладача!
mfknukim mfknukim mfknukim
contacts3