fbpx
МФКНУКіМ
Навчання в нашому університеті успішних людей завжди цікаве та корисне!
Минулий тиждень навчання почався з презентації книги Олени Півненко «Єлень: пряжа долі».
Олена наша студентка 3 курсу групи ДХНГ 17. Її книга - це неординарне поєднання міфології та фентезі, яке не залишить байдужим читача.
Щиро вдячні Олені та бажаємо творчих успіхів, натхнення та визнання читачів!
mfknukim mfknukim mfknukim

Третього жовтня відбувся очікуваний ІХ Всеукраїнський проект "Битва модельєрів" (м. Львів). МФКНУКіМ було представлено колекцією "Степові німфи" (Ольга Бондаренко, Тетяна Терехова, Валерія Тофан, Яна Ткач, Марія Баркар), що вже встигла всім полюбитись в Миколаєві. Модна публіка Львову також радо зустріла наш показ. Особлива подяка талановитій та цілеспрямованій випускниці кафедри дизайну спеціалізації "Дизайн одягу та аксесуарів" Ользі Бондаренко за чудову роботу та демонстрацію колекції в рамках заходу.

mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim

3 жовтня студенти спеціальності "Туризм" взяли участь у онлайн-конференції разом з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка. Конференція присвячена питанням управління туристичною індустрією. Проводила конференцію директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджмента доктор економічних наук Черниш Ірина Володимирівна.

mfknukim mfknukim

В стінах Миколаївської міської ради для студентів ІБАС відбулась надзвичайно крута прокачка "Політична кухня. Як потрапити до Верховної ради?"
Яскраві емоції та нові знайомства, цікаві факти та теплі бесіди, інтерактивні завдання та мозкові штурми. На цій прокачці було все!

mfknukim mfknukim mfknukim

Майстер-клас з інтернет-маркетингу для студентів спеціальності "Туризм" провела директор турагенства "Глобус-Тур" під брендом "Корал Тревел" Надія Чорна.
Студенти дізналися як знаходити покупців на продукцію турагентства та які канали продаж вони використовують найчастіше. Було дуже повчально!

mfknukim mfknukim

А студенти першого курсу відвідали ресторан "Стейк хаус". Дякуємо за теплий прийом і цінну практичну інформацію про ресторанний бізнес!

mfknukim mfknukim
contacts3