fbpx
МФКНУКіМ
Караїми - корінний народ України. Його історія сягає далекого минулого, а територією історичного проживання є Крим. З часу приєднання півострова до Росії караїми розселилися по містах держави. В Миколаєві представники народу проживають з часу його заснування. Караїми зробили значний внесок у його матеріальну і духовну сферу. Вагомий внесок представників народу також і в життя сучасної України. В Миколаєві вони працюють у суднобудівній і будівельній промисловості, освіті, сфері охорони здоров’я й у сфері культури.
mfknukim
На конференції були присутні та виступили з вітальним словом: начальник управління культури, національностей і релігій Миколаївської ОДА Димитров М.Ф., голова правління Ради національних товариств Миколаївської області Каймаразова Л.С-М. та голови національних товариств Миколаївщини. 
mfknukimАктивно приймали участь наші студенти в обговоренні ролі караїмів в культурі  українського суспільства. 
Зокрема, п
ро караїмський національний костюм докладно розповіла  студентка спеціальності «Дизайн» Григоришина Т., 1 курс. mfknukim mfknukimЗ доповідями про життя і творчість композитора С.М.Майкапара також виступили наші студенти: Душкевич Н. та  Мартинова М.,  2 курс, спеціальність «Музичне мистецтво».
З творчістю цього караїмського композитора вони познайомилися під час навчання. 
mfknukim mfknukim mfknukimЗ грунтовною доповіддю виступила наш викладач, Сапак Н.В. голова миколаївського караїмського  історико-культурологічного товариства «Мурат»". Товариство «Мурат» створено 2000 року. З цього ж року воно входить до складу Ради національних товариств Миколаївської області. Діяльність членів товариства «Мурат» спрямована на відродження національних традицій, мови, культури народу, на знайомство з його самобутньою спадщиною. Члени товариства беруть активну участь у роботі Ради національних товариств Миколаївської області, виступають перед учнівською молоддю, на конференціях, беруть участь у щорічному фестивалі національних культур «Дружба».
mfknukim mfknukim
Вітаємо нашого викладача Сапак Н.В. з відзначенням миколаївського  історико-культурологічного товариства «Мурат» нагородним дипломом від Ради національних товариств Миколаївської області!
mfknukim
contacts3