fbpx
МФКНУКіМ

В МФ КНІКіМ пройшла лекція-урок білоруського композитора Ігоря Шошина та виставка авторських нот з музикальними ілюстраціями.
Ігор Шошин - викладач Білоруського державного університету культури і мистецтв, артист гомельської обласної філармонії, художній керівник міжнародних фестивалів та конкурсів "Ренесанс гітари", "Сім нот - шість струн", "Шлягер на гітарі", "Новий акорд".  Музикальний редактор журналу "Беларуская гітара", автор більш ніж 30 збірників нот.
Ігор Шошин-автор особливого методу читання нот для гітаристів, який допомагає краще засвоїти вміння читати ноти. Для розробки методу він досліджував чеський досвід гітарних школ. 

mfknukimmfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
Дякуємо І. Шонину за візит та імпровізації на гітарах під час лекції-уроку!  Наші студенти та гості заходу залишилися з неоціненними знаннями.  mfknukim
Обмін досвідом, проведення творчих зустрічей та майстер-класів від  митців світового рівня було завжди пріоритетом  в нашому університеті!  Адже обмін досвідом та закріплення цього досвіду відразу в практиці - незмінна складова дуальної освіти. 
contacts3