fbpx
МФКНУКіМ
З вітальним словом виступили Федотова Наталія Вікторівна, директор ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», заслужений працівник культури України, доцент та Шевченко Діна Олександрівна, заступник директора Департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради. Вони побажали учасникам конференції плідно провести конференцію. mfknukim

Першими виступили доктор економічних наук, доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ВП «Миколаївська філія КНУКіМ» М. М. Огієнко та гід-дегустатор гастро-туристичного бренду «Кращий гастро-тур Миколаєва» І. Семо з доповіддю "КРАЩИЙ ГАСТРОТУР МІСТА МИКОЛАЄВА". Було презентовано гастротур та розкрито основні гастрономічні місця м. Миколаєва.

mfknukim mfknukim

Розкривати питання популяризації кухні м. Миколаєва продовжив Чередниченко О.В., переможець ТV-проекту «Король десерту–2018».

mfknukim

Про вінтажну кухню херсонщини та реконструкцію старовинної кулінарії розповів Олександров О.А., співорганізатор кубку кухарів м. Херсона, засновник Chef club, ресторатор.

mfknukim

"ІВЕНТИ ЯК ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ТУРИСТИЧНОЇ МИКОЛАЇВЩИНИ (НА ПРИКЛАДІ СЕЛА ТРИХАТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ)" така тема доповіді була у А.В. Нероди, головного режисера, генерального директор івент-агенції «Super Свято».  Доповідач докладно розповів про івенти, які вони організували, про складнощі при організації масштабних туристичних заходів та про плани на майбутнє.

mfknukim

Заключним був виступ Бревди М.В., співголови бізнес-платформи «МрійДій» з презентацією туристичного бренду «МИКОЛАЇВ НА ХВИЛІ».

mfknukim
Дуже цікавою, живою та, головне, корисною виявилася така конференція. В процесі роботи конференції, учасники мали змогу не тільки обмінятися досвідом, але і створити ідеї нових проектів та задумів!

Програма конференції


contacts3