fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

Helloween. Пекельна страва

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв пройшов третій гриль-фест під назвою «Helloween. Пекельна страва». У межах фестивалю їжі відбувся майстер-клас з карвінгу «Гарбузова різанина» від майстрів-дизайнерів, які розповіли про свої технічні секрети.
Спробувати власні сили у техніці художнього оформлення святкових гарбузів були запрошені команди з інших навчальних закладів, а саме : Миколаївський муніципальний академічний коледж, Миколаївський коледж культури і мистецтв, Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу, Вище професійне училище суднобудування м. Миколаєва, Миколаївський професійний промисловий ліцей, Миколаївський професійний ліцей, Миколаївський професійний ліцей сфери послуг.Між учасниками конкурсу з карвінгу відбулися арт змагання за звання кращих у таких номінаціях, як: Найкреативніші, Вдалий дебют, Фантастична сокира, Гарбузовий шарм, Володарі жаху, Ювелірна робота, Козамонстра. Переможцям були вручені сертифікати.
Другою локацією грандіозного дійства став майданчик зі смачною їжею. Сім студентських команд, на чолі з викладачами-кураторами, пропонували меню-гриль. Інгредієнти командам надані однакові. Але кожна могла використовувати таємні складові свого успіху: спеції, приправи власну презентацію.
Смаколики від команд-учасниць куштували всі бажаючі. Молоді кухарі продемонстрували на розсуд студентського журі свою кулінарну і дизайнерську майстерність. За традицію, голосували за команду витрачаючи свої гроші купуючи страви із «пекельного меню».
Кожна команда, зробивши яскраві театралізовані постановки, презентувала свої страви на аукціон. За результатами голосування найбільше коштів за аукціон та продаж своїх смаколиків зібрала команда «Юний кажан» та отримала звання – «Майстер менеджменту та маркетингу»!
Запальні пісні, які звучали протягом заходу, дарували слухачам студенти кафедри музичного мистецтва.
«Жахлива» атмосфера додавала гостроти до «пекельних страв».
contacts3