fbpx
МФКНУКіМ

Сучасні тенденції розвитку туризму

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв пройшла VІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції розвитку туризму». На урочистому відкритті конференції з привітальним словом до гостей і учасників конференції звернулася директор ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», Заслужений працівник культури України, доцент Федотова Наталія Вікторівна
Актуальними та ґрунтовними стали доповіді пленарного засідання
Волчецький Р.В., начальник відділу з питань туризму Управління з питань молоді та туризму Миколаївської облдержадміністрації виступив з доповіддю «Сучасні тенденції розвитку туристичної сфери в Миколаївській області».
Огієнко М.М., доктор економічних наук, доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ВП «Миколаївська філія КНУКіМ» виступив з доповіддю «Проектна діяльність як стратегічний вектор розвитку кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ВП «МФ КНУКіМ»
Чередниченко О.В., переможець ТV-проекту каналу 1+1 «Король десерту–2018» представив доповідь «Бренд «Миколаївський Наполеон»: від ідеї до реалізації»
Під час конференції в режимі прямого включення працювали наукові он-лайн студії: 
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ). Модератор: Шикеринець В.В., завідувач кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю, кандидат наук з державного управління, доцент.
Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (м. Полтава). Модератор: Барибіна Я.О., к.е.н., доцент.
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка (м. Полтава). Модератор: Черниш І.В., д.е.н., доцент, завідувач кафедри туризму та адміністрування.

Жваві дискусії відбулися під час засідань студентських наукових студій
contacts3