fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01
Для студентів першого курсу спеціальності Культурологія відбулися ряд зустрічей. Представники event agency "Первое свидание" Рябоконь Михайло, Коваль Олександр, Пак Віталій зацікавили студентів креативним та сучасним підходом до проведення івент заходів. Студенти отримали позитивні враження та корисну інформацію.
Змістовна зустріч з Артемом Олександровичем Свистуном – директором, художнім керівником Миколаївського академічного російського драматичного театру, випускником МФ КНУКіМ, надихнула першокурсників на створення цікавих проектів, втілення задумів, трансформацію ідей.
Директор Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій Бондар Людмила розповіла про організацію масштабних заходів міського рівня.
Директор івент-компанії «Super-Свято», наш випускник Андрій Нерода показав як приготувати смачний проект та поділився секретами успішного ведучого.
Відбулась неймовірно цікава та емоційна зустріч студентів 1 та 2 курсу факультету менеджменту і бізнесу з успішним випускником нашого університету, харизматичною особистістю, ефективним менеджером, Заслуженим працівником культури України, начальником управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Михайлом Федоровичем Димитровим.
Студенти кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу зустрілися із засновником Школи професійних барменів, членом федерації Бартендерів Капустяном Андрієм.
Розповів про перспективи розвитку ресторанної сфери та поділився секретами успішного та конкурентоспроможного менеджера в цьому бізнесі і власник кафе "Грифель" Марат Турдиєв. Майстер класи від професіоналів не залишили нікого байдужим.


Такий проект дозволяє студентам вишу познайомитись, поспілкуватись, дізнатися про секрети успіху відомих успішних людей, ставити для себе реальні цілі та досягати успіху.
contacts3