fbpx
МФКНУКіМ
     У Миколаївському обласному будинку художньої творчості відбулися урочисті збори до Дня науки. Грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації, обласної ради, Миколаївської міської ради були нагороджені провідні науковці.
     Відповідно до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, високий професіоналізм, видатні заслуги в науковій діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток сучасної освіти та з нагоди відзначення Дня науки Грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації була нагороджена Шеремет Віта Василівна – викладач кафедри музичного мистецтва Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв».
mfknukim     Відповідно до розпорядження Миколаївської обласної ради за значні наукові досягнення і з нагоди професійного свята – Дня науки Почесною грамотою Миколаївської обласної ради та Подякою обласної ради був нагороджений Кедіс Олег Юрійович – завідувач кафедри музичного мистецтва Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», заслужений діяч мистецтв України.
mfknukimВітаємо науковців, бажаємо творчого натхнення та нових перемог!!!
Святкову атмосферу створювали студенти МФ КНУКіМ вокальними та хореографічними номерами.
mfknukimmfknukimmfknukimmfknukimmfknukim
contacts3