fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

Продовжуємо знайомитися з професіоналами!

Студенти першого курсу кафедри дизайну спеціальності "Дизайн зачіски та стилю" МФ КНУКіМ зустрілись із талановитою та успішною людиною, власником чоловічого салону та авторських курсів з перукарської справи, багаторазовим призером конкурсів з перукарського мистецтва України та Світу, нашим випускником Алексаном Мусаеляном. Майбутні дизайнери зачіски та стилісти на лекції-бесіді дізнались про тонкощі перукарської індустрії конкурсного руху в Україні, про особливі секрети колористики в перукарській справі. Та, найголовніше, фахівець поділився власними життєвими правилами досягнення успіху в улюбленій справі.
Студенти кафедри дизайну зустрілись з успішною особистістю, власницею та керуючим директором рекламної, модельної агенції "Glyanec", журналу-каталогу моделей "Glyanec", дитячої студії моделей "Glyanec", засновницею South of Ukraine Fashion Days (SUFD) – Олександрою Волковою. Гостя розповіла про тонкощі fashion-індустрії, особливості роботи із відомими брендами, "кухню" вітчизняних та зарубіжних модних показів.
Студенти-першокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» зустрілись з власником гриль-барів «Мисливець» та ресторану «Антрекот» Яворським Максимом Геннадійовичем. "Ніколи не зупинятися та завжди йти вперед" – основне життєве кредо успішного керівника.

contacts3