fbpx
МФКНУКіМ
Відбулася виставка студентських робіт творчого проекту кафедри дизайну ВП «МФ КНУКіМ» «В польоті». Експериментальний формат цієї виставки продемонстрував результат проектного навчання кафедри дизайну за чотирма напрямками: Дизайн інтер’єрів та ландшафту, Графічного та візуального 3D дизайну, Дизайну одягу та аксесуарів і Дизайн зачіски та стилю.
mfknukimНа виставці були представлені проекти ручної і комп’ютерної 3D графіки, соціальної реклами, фірмового стилю, об’ємно-просторові арт-композиції, колекції авторського одягу бренду ВП «МФ КНУКіМ», варіації конкурсних зачісок та інше.
mfknukimДиректор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, доцент Наталія Вікторівна Федотова зазначила, що випускники кафедри це потужний потенціал творчої молоді Півдня України.
mfknukimТакож з привітальним словом та побажаннями творчого натхнення звернувся заступник начальника управління культури національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Бойченко Віталій Борисович.
Роботи дизайну графіки представлені у вигляді проектів оформлення та ілюстрацій дитячих книжок, дизайну упаковки та етикетки різноманітних виробів, соціальний плакат, візуалізація створених персонажів комп’ютерних ігор тощо.
mfknukimmfknukimmfknukimmfknukimmfknukimДизайн одягу та зачіски на виставці були представлені у вигляді fasion-показу моделей сценічного та ексклюзивного одягу з використанням ручного декору, техніки батік, гільошування, вишивки бісером, сублімації друку на тканині. Це майбутні модельєри світового рівня, які створюють цікаві образи та новації у сфері моделювання одягу, розробляють колекції професійного рівня ексклюзивного авторського, сценічного та повсякденного одягу.
mfknukimmfknukimmfknukim
mfknukimmfknukimmfknukim
contacts3