fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

Підсумки 2021 року

Останні дні року, що минає - час підбивати підсумки 2021 -го! Цей рік став визначним для Відокремленого підрозділу "Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв", адже ми відсяткували 50-ту річницю з дня заснування філії та зробили впевнений крок вперед із новими ідеями, проєктами та ініціативами. До цієї дати підготовлено і видано унікальний історико-культурний нарис "Самобутність становлення".

 
МФКНУКіМ вкотре підтвердив статус флагмана культурно-мистецької освіти Південного регіону і радо зустрів першокурсників, про що свідчить яскрава Посвята у студенти 2021 року! Було проведено грунтовні спеціалізовані наукові заходи, що дають подальший розвиток культурологічній науці в Україні та на Миколаївщині зокрема: - VІІ Міжнародна науково-практична конференція «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ»; - Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «КУЛЬТУРОЛОГІЧНОІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ХХІ СТ.: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ».

 Взяв старт творчий конкурс для учнів 11-класів "Культура 5.0", який має на меті підтримку творчої молоді. Його результати будуть оприлюднені вже у лютому 2022 року! Відновлено активну співпрацю зі студентським самоврядуванням. Започатковано ряд нових цікавих заходів на 2022 рік, одним з таких є проєкт "Етно-барви", промо-ролик якого нещодавно був презентований у нашому аккаунті в соціальній мережі Інстаграм. Колектив Відокремленого підрозділу "Миколаївська філія Київського університету культури і мистецтв" отримав нагороду "ЗІРКА КУЛЬТУРИ"!

МИ ПИШАЄМОСЯ КОЖНОЮ НАШОЮ ЗІРКОЮ І КОЖНОЮ ПЕРЕМОГОЮ ТА КАЖЕМО "ДЯКУЮ", ЩО ЦЕЙ РІК ПРОВЕЛИ РАЗОМ! mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim

 

 

contacts3