fbpx
МФКНУКіМ
Ознайомча практика студентів групи ІБАС-29М була дуже яскравою та насиченою. 
22.01.2020 року, студенти відвідали Управління Державної казначейської служби України. Вони дізналися про тонкощі роботи в казначействі, побачили роботу декількох відділень, наприклад «Відділ звітності про виконання місцевих бюджетів», архів та познайомилися з програмою «АСКОД». Також  дізналися про умови прийому на роботу.
Висловлюємо подяку за можливість відвідати цей цікавий заклад Стамат Юлії Сергіївні!
mfknukim mfknukim
23.01.2020 року, студенти групи ІБАС-29М відвідали Центральну міську бібліотеку імені М. Л. Кропивницького.
Їх ознайомили з усіма відділами бібліотеки, та з колективом.  
mfknukim mfknukim
24.01.20 студенти групи ІБАС-29М відвідали Миколаївську обласну раду, де їх дуже привітно зустріла начальник головного відділу ради Ольга Миколаївна Здоровик.
Спілкування з нею було сповнене по справжньому дружньою атмосферою, вона розповіла про специфіку своєї роботи, також першокурсники мали змогу ознайомитися з деяким переліком документів, інформацією та правилами діловодства. Ольга Миколаївна має чималий досвід роботи, адже працює з 2001 р. і щоразу говорила, як полюбляє свою професію. У ході спілкування першокурсники отримали чимале задоволення. Також студенти групи ІБАС-29М мали змогу познайомитися та поспілкуватися з радниками голови миколаївської обласної ради Оксаною Корсак та Анною Воронок. У бесіді з ними отримали безліч позитивних емоцій та вражень)
mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
28.01.2020 студенти группи ІБАС-29М відвідали Управління культури, національностей та релігій.
Начальник управління, Димитров Михайло Федорович, дуже тепло їх прийняв і детально розповів про кожен відділ управління. Розмова видалась дуже цікавою та корисною.
mfknukim mfknukim mfknukim
Знайшлося місце під час практики і для культурних заходів. 29.01.2020 року  першокурсники відвідала Російський Драматичний театр в цілях власного культурного розвитку. Дивилися виставу "Чехова". Тобто декілька його творів: "Тяганина",  "Два газетчика", "Товстий та тонкий" та інші. Студенти були в взахваті!
mfknukim31.01.2020 року був останній день першої практики і, студенти групи ІБАС-29М відвідали Миколаїську обласну бібліотеку для юнацтва. Їм пощастило познайомитись з талановитою дівчиною, яка пише вірші, музику, викладає англійську мову та займається танцями - це Богдана Казанжи. Вона представила свій збірник «Світанок в нічному небі» , який сама поетеса називає «Історичний підручник». Богдана прочитала  свої улюбленіші вірші, виконала декілька пісень. Наприкінці зустрічі Богдана залюбки залишила нам свій автограф.
mfknukim
Студенти підготували цікаві презентації та відео про проходження практики. Ознайомча практика допомогла їм дізнатися більше про свою майбутню професію. Завдяки відвіданим закладам, вони побачили потенційні місця роботи та дізнались багато цікавих подробиць про сферу своєї майбутньої професії. 
mfknukim
contacts3