fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

«Освіта майбутнього: фокус на smart-компетенції»

На кафедрі інформаційної, бібліотечної та архівної справи відбувся семінар «ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО: ФОКУС НА SMART-КОМПЕТЕНЦІЇ» для керівників, викладачів, методистів, майстрів виробничого навчання зі спеціальностей «Оператор комп’ютерного набору, адміністратор», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».
mfknukimmfknukimОбговорили актуальні теми: «Компетенції та імідж сучасного викладача фахових дисциплін. Професійний тюнінг», «Smart-освіта як освіта нового типу для майбутніх фахівців інформаційної сфери», «Сучасні реалії підготовки фахівців за професіями «Діловод. Адміністратор» за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у Вищому професійному училищі № 21 м. Миколаєва через призму концепції ступеневої освіти», «Техніки проведення профорієнтаційної роботи кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи», «Використання мультимедійних технологій та соціальних мереж у профорієнтаційній роботі – вимоги часу», «Використання інтерактивних он-лайн сервісів в інформаційно-освітньому просторі».
mfknukim
mfknukim
mfknukimmfknukimmfknukimmfknukimmfknukimУчасники семінару набули smart-компетенції для впровадження у подальшій роботі та обмінялися досвідом.
За підсумками заходу кожен учасник отримав сертифікат.
mfknukim
contacts3