fbpx
МФКНУКіМ
Телефони для абітурієнтів: (0512) 47-00-11, (063) 352-17-01

Хореографічний колектив «Миколаїв»

Хореографічний колектив «Миколаїв» було створено у 2000 році на базі кафедри хореографії. Заслуженим працівником культури України, доцентом Михайло Васильовичом Мерляновим.
Протягом 20-років колектив є постійним учасником багатьох святкових заходів міста, області та країни. «Миколаїв» є зразком хореографічного мистецтва для аматорських колективів Миколаївщини. Він багато гастролює, бере участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, що проходять як на теренах України, так і за її межами. Так, хореографічний колектив  «Миколаїв» з успіхом представляв свою майстерність у Франції, Туреччині, Італії, Угорщині, Болгарії та інших країнах. Неодноразово отримував призові місця на конкурсах в Києві, Хмельницькому, Харкові, Херсоні, Миколаєві.
Одним з досягнень народного ансамблю танцю «Миколаїв» є постійна участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної хореографії ім. П.П. Вірського, який є найпрестижнішим хореографічним конкурсом в Україні. Колектив сумлінно виборює призові місця в даному конкурсі.
                Багато років з Михайло Васильовичем Мерляновим керівником ансамблю працювала пліч о пліч кандидат мистецтвознавства. Доцент Ольга Анатоліївна Мерлянова, яка очолила колектив після уходу художнього керівника.
         Вона не тільки зберегла традиції колективу, а й привнесла нові сучасні  віяння в репертуар ансамблю та підвищила рівень Миколаївської майстерності. Особливого шарму «Миколаєву» додали танці «Івана Купала», «Танго», «Крила Мальви» та інші, що стали окрасою багатьох концертів.
         Тож, хореографічний колектив «Миколаїв» дійсно є популяризатором народного та сучасного хореографічного мистецтва в південному регіоні.
mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
contacts3