fbpx
МФКНУКіМ
27 лютого 2020 року кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи провела ІІ науковий семінар "Освіта майбутнього: фокус на smart-компетенції" з профорієнтаційною метою та обміну досвідом для керівників, викладачів, методистів, майстрів виробничого навчання ліцеїв та коледжів Миколаївської області.
Для відкриття семінару з вступним словом виступив Акманов Денис Олександрович, перший заступник директора ВП "МФ КНУКіМ", Заслужений працівник культури України.
mfknukim
Модератор семінару - кандидат наук з соціальних комунікацій, завідувач кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Сидоренко Тетяна Валеріївна.
mfknukim
З привітальним словом виступила Троценко Євгенія Вадимівна, головний спеціаліст відділу науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення департаменту освіти і науки Миколаївської областної державної адміністрації.
mfknukim mfknukim
Перший спікер Сидоренко Т. В. виступила з доповіддю  "Soft and hard skills фахівців інформаційної сфери"
mfknukim
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Єрмолаєва Г.А. виступила з доповіддю "Case study у процесі навчання бакалаврів з інформаційної, бібліотечної та архівної справи"
mfknukim
Доповідач Борко Т.М. кандидат педагогічних наук, доцент з наказу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи висвітлила тему "Роль викладача та студента у просторі SMART-освіти"
mfknukim
Голова циклової комісії бібліотечних дисциплін і діловодства, викладач-методист Миколаївського коледжу культури і мистецтв Гладьо І.Ю. поділилася досвідом і висвітила тему "Підготовка фахівців спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» в Миколаївському коледжі культури і мистецтв
mfknukim
Доктор історичних наук, професор з наказу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Баковецька О. О.  виступила з темою "Зарубіжний досвід та вітчизняні актуальні питання організації неперервної освіти".
mfknukim
Наступний спікер - Сидоренко Алла Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи озвучила питання  "Інформаційно-комунікативні технології в освітньому процесі підготовки майбутніх фахівців інформаційної, бібліотечної та архівної справи"
mfknukim
Еко-ініціатива ВП "МФ КНУКіМ" "Життя без зайвого паперу" передбачала використання  матеріалів семінару тільки в електронному вигляді ( учасники могли отримати матеріали семінару просканувавши QR код).  Бажаючі висадили насіння чорнобривців з метою озеленення в рамках екологічних ініціатив нашого університету.
mfknukim
mfknukim
Завідувач сектору Центру міжнародного партнерства Миколаївської ОУНБ Сидоренко Л. Л. провела тренінг «Розвиток медіа-грамотності та критичного мислення»
mfknukim
Наприкінці семінару кожен учасник отримав сертифікат.mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim mfknukim
contacts3