fbpx
МФКНУКіМ

ТІЩЕНКО Катерина Сергіївна

Тіщенко Катерина Сергіївна  - завідувач навчальної лабораторії кафедри музичного мистецтва ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв».
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/schhp?hl=uk
ORCID iD: https://orcid.org/0000-0001-7223-5798
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Базова освіта: 2014 р. – Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв, книгознавець-бібліотекознавець, менеджер бібліотечно-інформаційної діяльності.
Досвід професійної діяльності: 6р.
Коло наукових інтересів: проблеми організації та розвитку освітнього процесу на спеціальності «Музичне мистецтво»; сучасні методи та підходи для здійснення навчального процесу.
Автор наукових й науково-методичних праць, серед яких: тези: «Інноваційні методи бібліотечного обслуговування у контексті превентивного виховання», «Практична підготовка студентів спеціальності "Музичне мистецтво" як фундаментальний чинник розвитку фахівця», «Використання інтегрованого підходу для проведення дистанційного навчання на прикладі спеціальності "Музичне мистецтво"», «Використання музичної та нотної літератури, як запорука успішного розвитку музиканта в процесі навчання» тощо.
contacts3