fbpx
МФКНУКіМ

 


Прийом заяв і документів для участі у творчому конкурсі

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

 

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв оголошує прийом заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення за спеціальностями:
  • 022 Дизайн
  • 024 Хореографія
  • 025 Музичне мистецтво
Початок прийому заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення – 06 липня 2020 року Завершення прийому заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення о 9.00 годині 12 серпня 2020 року

 

Терміни проведення творчих конкурсів:
з 01 серпня по 12 серпня включно
Початок проведення творчих конкурсів о 09.00

 

Для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення на основі повної загальної середньої освіти вступники подають наступні документи в паперовій або електронній формі:
  • заяву на участь у творчому конкурсі (зразок додається) 
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • фотокартку розміром 3 х 4 см;
  • копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 серпня (зразок довідки додається).

 

Вступники можуть надіслати скановані копії (фотокопії) зазначених документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або подати їх особисто до Приймальної комісії Університету.

 

У темі електронного листа обов’язково зазначається прізвище, ім’я та по батькові вступника. У тексті листа необхідно зазначити прізвище, ім’я та по батькові вступника і бажану дату участі в творчому конкурсі

 

Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу та екзаменаційного листка з фотокарткою. Творчі вступні випробування проводяться очно в університеті або он-лайн.
Консультації до творчих вступних випробувань будуть проводитися в період з 27 липня по 31 липня включно.

Телефони для консультацій: (0512) 47-00-69, (0512) 47-11-40, (063) 352-17-01

contacts3