fbpx
МФКНУКіМ

МЕРЛЯНОВА Ольга Анатоліївна

МЕРЛЯНОВА Ольга Анатоліївна - кандидат мистецтвознавство, доцент, завідувачка кафедри хореографії факультету мистецтв ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв».
ORCID iD: https://orcid.org/0000-0002-3815-3884
E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
Базова освіта: 2005р. – Київський національний університет культури і мистецтв, магістр народної хореографії
Досвід професійної діяльності: 26р.
Основні навчальні курси: «Теорія та методика викладання українського народно-сценічного танцю», «Мистецтво балетмейстера», «Історія хореографічного мистецтва».
Членкіня Національної хореографічної спілки України.
Коло наукових інтересів: проблеми хореографічної педагогіки в закладах вищої освіти, питання збереження українського народного танцю, інтерпретація сучасних форм хореографічного мистецтва .
Автор (самостійно та у співавторстві) наукових і науково-методичних праць, серед яких наукові статті у фахових виданнях України та виданнях, внесених до наукометричних баз зокрема Scholar Google: «Жіночі образи в хореографічних творах Павла Вірського», «Проект, як форма навчального процесу в мистецьких учбових закладах», «Психолого-педагогічні аспекти хореографічного виховання студентів вищих навчальних закладів», «Про синтез різних видів мистецтв в балетному театрі», «Роль патріотизму у виховному процесі дитячо-юнацького хореографічного колективу», «Роль дистанційного навчання в системі підготовки хореографів».

contacts3