fbpx
МФКНУКіМ

БОРКО Тетяна Миколаївна

БОРКО Тетяна Миколаївна -  кандидат педагогічних наук, доцент з наказу кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=EGIJbaC9OawC
ORCID iD: https://orcid.org/0000-0001-9133-3713
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Базова освіта: 2000 р. – Миколаївський державний педагогічний університет, викладач української мови і літератури та російської мови і зарубіжної літератури. 2007 р. – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"», магістр психології.
Досвід професійної діяльності: 21 р.
Основні навчальні курси: «Лінгвістичні основи документознавства (у т. ч. стилістика й редагування)», «Психологія», «Вступ до фаху», «Національні й галузеві інфраструктури документації, бібліотек і архівів», «Теорія і практика архівної справи», «Інформаційні продукти, послуги, ринок», «Інформаційний бізнес», «Основи науково-дослідної роботи та академічна доброчесність» та ін.
Членкиня науково-експертної ради з представників громадськості при Державному архіві Миколаївської області.
Коло наукових інтересів: формування професійної компетентності майбутніх фахівців; проблеми специфіки вищої освіти; лінгворедакторська компетенція.
Автор наукових і науково-методичних праць, серед яких: наукові статті у фахових виданнях України та виданнях, внесених до міжнародних наукометричних баз зокрема Index Copernicus International, Scholar Google. Серед інших: «Текст і аспекти його розгляду в контексті теорії і практики референтської діяльності», «Проблеми збереження архівних документів у системі державних архівів України», «Лінгворедакторська компетенція як фахова ознака спеціаліста-документознавця», «Науково-педагогічна діяльність кафедр документознавства та інформаційних систем у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців», «Аспекти лінгвістики тексту в формуванні професійної компетентності майбутніх документознавців», співавторство в колективній монографії «Теоретико-методологічні засади інтеграції змісту гуманітарної освіти у вищих навчальних закладах негуманітарного профілю» та ін.

 

 

contacts3