fbpx
МФКНУКіМ

АТЛАНОВ Валерій Володимирович

АТЛАНОВ ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ. викладач кафедри дизайну ВП "Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв”. Аспірант Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за спеціальністю «Професійна освіта». Член спілки дизайнерів України, секція: Дизайн-освіта.
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=pboT3NIAAAAJ
ORCID iD: https://orcid.org/0000-0003-2514-2200
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Базова освіта: 2020 р. – Київський університету культури, магістр дизайну.
Досвід професійної діяльності: 8 р.
Основні навчальні курси: «Інформаційні системи і ресурси», «Комп'ютерні технології в дизайні», «Комп'ютерні технології в дизайні», «Макетування і моделювання», «Дуалізація освіти: Макетування та моделювання».
Коло наукових інтересів: дизайн, мультимедійні технології,  педагогіка
Автор наукових і науково-методичних праць, серед яких наукові статті: «Професійна діяльність Вільяма Ґульда та створення з його ініціативи Богоявленського парку в 1790–1792 роках»; «Ігровий двіжок Unreal 4: нові можливості для дизайнерів середовища»; «Методи наукових досліджень у процесі підготовки дизайнерів»; «Порівняльний аналіз двох способів створення проекту у практиці дизайну середовища»; «Педагогічні аспекти формування готовності майбутніх дизайнерів середовища до використання мультимедійних технологій у професійній діяльності»; «Використання мультимедійних технологій – шлях до відтворення втрачених історичних пам’яток»; «Медіа-конвергенція та її вплив на освітній процес»; «Шляхи підвищення ефективності підготовки дизайнерів новітнім комп’ютерним технологіям в умовах сучасності»; «Гейміфікація у навчальному процесі»; «Особливості викладання комп’ютерних дисциплін майбутнім дизайнерам в умовах сучасності».

contacts3