Новини

Перший день нового навчального року в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв завжди проходить по-особливому. Цей рік не став винятком.

Цей день - особливий для університету. День, коли першокурсників посвячують у студенти. День, який відкриває вир дорослого, самостійного життя, наповненою студентськими турботами і радощами.

 

Привітати нове поповнення прийшли: директор університету, декани факультетів, куратори груп, викладачі, батьки та рідні першокурсників.

 

 З привітальним  словом виступила директор Миколаївської філії КНУКіМ Заслужений працівник культури України Н.В. Федотова. Вона побажала першокурсникам відбутися людьми з великої літери, стати спеціалістами своєї галузі, втілити всі їхні плани і мрії. 

Також зі словами-побажаннями успіхів у навчанні виступив  перший заступник директора, заслужений працівник культури України Акманов Денис Олександрович, декани факультетів: Піхтар О.А., Обозна А.О., Шуляк С.О.

 

  «Студентські роки – найромантичніше і весела пора життя кожної людини. Саме в студентські роки вперше виникає таке почуття, як любов до майбутньої професії, всі ми краще починаємо розуміти і вивчати світ, і стаємо тією особистістю, яка готова до свого шляху в майбутнє. З пороги до своєї Альма-матері починається довга дорога пошуків, ствержень у науці, мистецтві, культурі. Саме студентство формує національну еліту країни»,- наголосила Голова студентського парламенту Миколаївської філії КНУКіМ Євгенія Манасарян.

Після урочистостей студентів чекала ознайомча екскурсія університетом та кураторська година. 

 

 

 

 

А ввечері на першокурсників чекає  дискотека у нічному клубі.

Тож, шановні першокурсники, ми впевнені, що ви на все життя запам’ятаєте цей осінній, святковий, щасливий день, а у подальшому вам вже як студентам кожень день, кожна хвилина буде приносити нові знання, нові відчуття, ви станете мудрішими, духовно багатими и щасливими особистостями в нашій рідній Україні!

Нехай щастить вам, першокурсники!

 

Всі фото з Дня знань можно побачити ТУТ

 Відео-репортаж з Дня знань можно побачити ТУТ

Факультет мистецтв