Головна

des2018

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Вшановуючи пам’ять великого українського письменника, поета, публіциста, ученого, громадського та політичного діяча Івана Яковича Франка, викладачі та студенти кафедри Документознавства та інформаційних систем, в рамках 160-річчя від дня народження, провели круглий стіл «Іван Франко – знакова постать вітчизняної та світової історії й культури».

 

Студенти з захопленням розкрили багатогранність діяльності Великого Каменяра, основні творчі напрями письменника та його роль у розвитку української літератури.

  

 

Яскравою індивідуальністю залишається І. Франко і в своїй інтимній ліриці «Зів`яле листя». На заході пролунали поезії «Чого являєшся мені у сні?», «Тричі мені являлась любов» та інші у виконанні студентів, які емоційно та душевно передали всі барви поезії.

 

Нехай про велич та безмежні світи Івана Франка знов і знов говоритиме увесь світ! Говорімо, читаймо, вивчаймо творчість величної постаті України – Івана Яковича Франка!

 

Cтуденти факультету Менеджменту і бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у тренінгу по фотосферам та Картографу Google, який проводила компанія «Google Map Maker Ukraine community» на базі ЧГУ ім.Петра Могили.

 

Тренінг проводив Олег Костюкевич, який допоміг і навчив наносити на Google-карти, об’єкти, яких ще не було на карті, а також навчив редагувати і змінювати карти.

 

Крім редагування карт розповів, як робити панорамне фото.

Студенти дізналися багато нової та цікавої інформації. 

Наприкінці тренінгу студентам вручили сертифікати. 

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся благодійний ярмарок «Допоможему Дмитрику Лі!».

 

  

   

 

Кошти, зібрані на ньому, студентська громада передає на лікування Дмитрику Лі, 8 років, який має діагноз «Гострий лімфобластний лейкоз. Гострий період».

 

 

 

 

Колектив університету висловлює щиру подяку всім студентам, які взяли участь у цій доброчинній справі, і закликає всіх небайдужих миколаївців долучатися до допомоги хворій дитині!

 

 

Контактний телефон батьків -  (066) 307 74 23.

Нещодавно, свою креативність вкотре майстерно довели студенти четвертих і п’ятих курсів Миколаївської філії КНУКіМ за напрямом «Дизайн зачіски».

Захист дипломної роботи – це виявлення набутих за період навчання теоретичних і практичних знань, а також вміння креативно і творчо застосовувати їх при розробці і створенні єдиних, гармонійних образів.

 

 

 

 

 

Образи різнилися за тематикою, формами, стилем, відображали різні напрямки в моделюванні зачісок, макіяжу і вбрання.

             

 

 

 

    

  

 

 

 

 

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних проектів та бажаємо натхнення у реалізації нових творчих ідей!

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли активну участь в обласному літературно-мистецькому конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа...», присвяченому ювілеям письменників – краян.

Студенти кафедри дизайну Антоніна Склярова, Юлія Тяка представили набір палантинів «Мої пори року, створений під враженням від поезії Миколи Вінграновського, Олена Карпіна – комплект одягу «Квітка-душа», студентка 1 курсу факультету менеджменту і бізнесу Вікторія Ощєпкова підготувала презентацію «Подорож малою Батьківщиною Миколи Вінграновського». 

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» комплект одягу «Квітка-душа» отримав І місце. Творців проекту під керівництвом викладачів кафедри Олени Тригуб та Олени Жидких нагороджено дипломами та грамотами.

Вітаємо переможців! Подальших успіхів Вам та творчих здобутків!

24-26 травня 2016 року відбувся захист дипломних робіт бакалаврів і спеціалістів з дизайну. Велика кількість робіт та проектів продемонстрували високий рівень знань, вмінь та навичок студентів кафедри дизайну з різних напрямків.

 «Дизайн одягу» продемонстрував нові креативні рішення виконання моделей одягу, використовуючи різні джерела творчості і ручні техніки виконання: печворк, батик, гільошування, валяння та інші.

 

Комісію вразили роботи Дербілової Наталії, Сухарчук Юлії, Олексенко Олени.

Відразу після захисту роботи студентів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі де знову зайняли 1 місце.

Студенти напрямку підготовки «Графічний дизайн» також продемонстрували свої креативні ідеї в поліграфічному дизайні, фірмовому стилі і автентики, фотографіки, веб-дизайні тощо.

 

А саме: розробка оригінал-макет книги про історичні пам’ятки Миколаєва у фотографіях, розробки та макети календарів, створення комп’ютерної еко-гри та гаджетів для комп’ютерів та мобільних телефонів.

 

 Можна відзначили роботи студентів Євгенії Кольчик, Анастасії Ігнатієвої, Дениса Задоєного.

Напрям «Дизайн середовища» продемонстрував більше 60 різних проектів з благоустрою різних об’єктів Миколаєва та Миколаївської області, Херсона та Херсонської області, Кіровограда та Кіровоградської області та м. Одеса. Це парки, бульвари, кінотеатри, ресторани, салони краси, готелі, житлові комплекси, офіси, дизайн і естетик-центри, будинки творчості, лікарні, учбові і адміністративні будинки.

Слід відзначили роботи Крисенко Катерини, Вершковської Юлії, Кучер Анастасії, Паровенко Анжеліки, Мікаєлян Рити, Возної Марії та інших. 

"Більшість проектів мають дуже високий рівень і готові до реалізації. Маю надію, що з часом вони будуть втілені у життя і благоустрій наших міст поступово буде кращим", – зазначила голова комісії Чуєва Оксана Володимирівна.

 

П.С. Відразу після захисту проект Паровенко Анжеліки з дизайну Херсонської обласної бібліотеки був взятий на розгляд до Херсонської обласної адміністрації.  

 

Подкатегории

prev

День відкритих дверей!!!

Радо зустріли студентів Професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва

Детальніше..

prev

Тарасове слово!

Пройшов п'ятий, ювілейний міський огляд-конкурс читців «Нас єднає Тарасове слово»

Детальніше..

prev

Святковий концерт «Bossa nova»!

Незабутню атмосферу та гарний настрій подарував гурт «Гарріч бенд», поздоровивши жінок зі святом Весни

Детальніше..

070318 12

Міжнародний жіночий день

Незабутні враження та гарні емоції подарував святковий концерт-поздоровлення з нагоди Міжнародного жіночого дня

Детальніше..

05.03.18 4

Музична платформа!

Відбулася презентація концертної програми естрадно-симфонічного оркестру у рамках спільного мистецького проекту

Детальніше..

prev

"Шевченко в мистецтві"

Так називалась літературно-музична композиція від студентів кафедри «ІБАС» та студентів кафедри «Культурологія»

Детальніше..

       АНОНСИ

 

 

27-28 БЕРЕЗНЯ 2018р., м. Миколаїв

«Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні»

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція

Інформаційний лист - скачати ТУТ

 facebook

Факультет мистецтв