Навчальна практика студентів першого курсу напряму підготовки "Культорологія" Миколаївської філії КНУКіМ проводиться на базах практики, які мають умови та можливості для виконання програм практики:

Обласний палац культури,  Миколаївський обласний художний музей ім. В.В.Верещагіна, культурно-ігровий комплекс "Дитяче містечко Казка", Миколаївський обласний краєзнавчий музей "Старофлоцькі казарми", обласний науково-методичний центр народнох творчості та культурно-освітньої роботи та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

А студенти-культурологи старших курсів прибули на практику до Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

КНУКіМівці поділилися першими враженнями:

"Перший день був ознайомчим: ми побачили наших керівників, ознайомились з документами, з якими нам доведеться працювати, підписали повідомлення про те, що ми приступили на базу практики, де отримаємо необходимі для нашої професії практичні навички.

Як виявилось, театр раніше був зруйнований, а потім його знову відбудували. Ми мали змогу доторкнутись до незруйнованої стіни і відразу відчули душі тих людей, які раніше знаходились у цьому величному місці. Взагалі, історія театру дуже цікава, сьогодні нам розповіли це керівники, а вже завтра ми будемо дивитись історичний фільм про наше місце, де звичайно є уривок створення Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Зараз збираються всі книги, афіши, фільми, факти, які пов’язані з цією будівлею, для того, щоб створити повноцінну історію відродження та існування театру.

Після того, як ми доторкнулись до незруйнованої стіни та побачили дивовижні старовинні архіви , ми стали частиною цієї історії. Тепер, проходження практики - не просто накопичення необхідних навичок, це величезна місія. Місія зібрати та скомпонувати всі данні про це цікаве та величне місце, для того, щоб передати їх своїм нащадкам.

З нетерпінням чекаємо ознайомлення з цехами нашої бази практики, після чого, нарешті, зможемо приступити до створення сценарію невеликої вистави та ігрової програми для дітей на Святкові дні."

Виїздний концерт, присвячений Дню людей з обмеженими фізичними можливостями (м.Нова Одеса):

 

 

 

  

Факультет мистецтв