У  Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбулися перші у цьому навчальному році Дні відкритих дверей! 

 

 

До Миколаївської філії КНУКіМ завітали майбутні абітурієнти - старшокласники загальноосвітніх шкіл на екскурсію у формі захоплюючого квесту - "Давайте навчатися у МФ КНУКіМ разом!". 

 

Гідами для учнів вже традиційно стали студенти університету, які знайомили майбутніх абітурієнтів з рідною alma-mater, розповідали про переваги навчання, проводили екскурсію закладом, розповідали про його легенди.

 

 

 

 

Школярі відвідали інноваційні фахові лабораторії та аудиторії університету, поспілкувалась зі студентською молоддю та познайомились із своїми майбутніми викладачами, які представили на їхній вибір перелік спеціальностей і напрямів навчання у мистецькому виші.

 

 

 

 

 

Після закінчення квесту було проведено анкетування, в ході якого було виявлено спеціальності, які виявились найяскравішими для учнів.

 

 

Враження від побаченого учням та викладачам запам’ятається на довго.

А деякі з них вже зараз остаточно визначилися – навчатимуться в Миколаївській філії і вже мріють скоріше відчути себе студентами Університету успішних людей!

  

Факультет мистецтв