Початок нового 2016 навчального року в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв ознаменувався чудовим ювілеєм – 75-річчям Заслуженого працівника культури України, професора, хорового диригента, педагога, фольклориста і композитора Омеляна Артемовича Шпачинського.

 

 

 

 

Вже більш ніж півстоліття віддано служить народу України Омелян Артемович – талановитий мистець, наділений талантом бути щирим у творчості та житті.

  

 

Митець універсального складу, мислитель і практик, що володіє могутньою силою мелодії слова, він неодноразово здобував звання лауреата обласної премії Миколи Аркаса та премії «Людина року» у 2002 та 2010 роках в номінації «Культура». Також нагороджений всеукраїнською премією Володимира Гнатюка «За збереження нематеріальної культурної спадщини». 

З бажаючих привітати майстра з його ювілеєм вистроїлася велика черга. Протягом двох годин слова вдячності висловлювали: директор МФ КНУКіМ – Федотова Наталія Вікторівна, заслужена артистка України – Баштова Наталія Анатоліївна, народний депутат Жолобецький Олександр Олександрович, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Заворотня Лілія Анатоліївна, директор Херсонського училища культури, заслужений працівник культури України Варгун Михайло Григорович, директор Миколаївського коледжу культури і мистецтв – Мицик Сергій Васильович, директор Тернівського будинку культури Центрального району м. Миколаєва Стоянов Генадій Олександрович, а також весь професорсько-викладацький склад МФ КНУКіМ.

 

 

  

 

  

 

 

 

 

  

 

 

  

 

Привітання від студентів спеціальності «Музичне мистецтво» було дуже зворушливе.

Омеляну Артемовичу його «шпаченята» подарували музичний вітання, а також ще й солодкий та приємний сюрприз, який дуже сподобався ювіляру та його гостям.

  

 

  

 

 

 

Шановний Омелян Артемович! Ми ще раз вітаємо Вас з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, нових творчих досягнень, миру та злагоди і звичайно - «Многая літа»!

 

Факультет мистецтв