5 і 6 вересня на Соборній площі нашого міста відбулася Молодіжна конференція #Active_mk, метою якої с навчання молодих активістів. тудентівДва дні на свіжому повітрі, навпроти міськради 50 молодих і активних студентів дізналися багато нового, а саме:

- де шукати однодумців і як перетворити їх в єдину команду;

- як побудувати власну організацію і працювати в ній на користь місту;

- пошук коштів на проект: як, де, що саме шукати?

- як перетворити свою ідею в реальний проект на папері;

а також  розібрали тему освіти команди з досвідченим тренером і психологом, дізналися про перспективи участі в громадських рухах і про СД Платформу в Миколаєві, почули з перших вуст про конкурс проектів від начальника управління у справах дітей, сім'ї та молоді Миколаївської міської ради і спробували написати свій перший проект. 

 

 

Вже з першого дня тренінгів з першокурсниками спілкувалась професіонали, які дали купу корисних порад.

Студенти діляться враженнями:

"Загалом запам'яталась психолог Мураненко Катерина. Саме вона розкрила для нас тему пошуку однодумців серед друзів, колег, сім"ї. На практиці ми відпрацювали вправу з плесками в долоні. Під час гри відчувався ритм, а тим часом ми непомітили, як всі стали ближчі один до одного. Це підняло настрій та задало гарного ритму на слідуючу лекцію, в якій з першокурсниками спілкувались студенти вже старших курсів університету. Сніжана та Віталій підняли тему про слово молоді в суспільстві. Разом з ними грали в декілька рухливих та інтелектуальних інтерактивів. Я впевнена, ця зустріч дала свої корені серед нової молоді МФ КНУКіМ! І разом плідною працею ми змінимо майбутнє нашого міста на краще!"

 

 

 

 

 

 

 

 

      "#Active_mk впершу чергу - це не просто молодіжна конференція. Це, насамперед, захід під час проведення якого, ми змогли відкрити для себе багато чого нового та цікавого, познайомитися з креативною та творчою групою молоді (студентів), котрі можуть поділитися своїм власним досвідом, котрий вони отримали під час роботи в сфері суспільної діяльності.

Завдяки такій конференції ми змогли знайти для себе відповіді на запитання, з якими ми постійно зустрічалися. Я вважаю, що завдяки таким заходам наша молодь почне працювати не лише над собою, а й над розвитком свого міста, своєї!"  - (Анна Гончар, студентка МФ КНУКіМ).

   

  

 

Всі фото з заходу можно побачити ТУТ

 

Факультет мистецтв